Dom O nas

Historia

profil firmy

Soke Electronic ma siedzibę w Shenzhen w Chinach, założoną w 2004 roku.

Nasza marka „SOKOYE” jest jak potężne miasto, modne i zdrowe.

Od lat kierujemy się filozofią biznesową „uczciwość przede wszystkim klient, tworzenie jakości, powracający klienci” i ustanowiliśmy system produkcji zapewniający jakość.


Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd profil firmy 0

 

Nasz produkt to: bezprzewodowe słuchawki bluetooth, power bank, bezprzewodowa ładowarka i inne akcesoria do telefonów.

Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd profil firmy 1

 

Nasza firma posiada dwa główne zakłady produkcyjne.Jeden jest w Shenzhen.Drugi jest w Dongguan.Łączna powierzchnia gruntów wynosi prawie 8 000 metrów kwadratowych.Nowoczesny system logistyki magazynowej oraz precyzyjne kontrole jakości wpływają na nasz profesjonalizm i wysoką jakość.

 

Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd profil firmy 2


Wierzymy, że dobra jakość to jedyny sposób na zbudowanie długoterminowej współpracy z Tobą, a nasz zespół sprzedaży i produkcji ma ekspertów w każdej dziedzinie, aby zapewnić, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w możliwie najkrótszym czasie.

Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd profil firmy 3

 

Mamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Shenzhen i Dongguan, znane instytucje szkolnictwa wyższego i instytucje badawcze w kraju i za granicą, ściśle współpracujące z krajowymi zgłoszeniami patentowymi.

Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd profil firmy 4

 

Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze produkty w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta.Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć, że najcenniejszą częścią naszej działalności jest Soke Electronic, aby pomóc innym osiągnąć ich cele.

 

Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd profil firmy 5

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Soke Electronic ma siedzibę w Shenzhen w Chinach, założoną w 2009 roku.

 

Nasza marka „SOKOYE” jest jak potężne miasto, modne i zdrowe.

 

Od lat kierujemy się filozofią biznesową „uczciwość przede wszystkim klient, tworzenie jakości, powracający klienci” i ustanowiliśmy system produkcji zapewniający jakość.

 

 

W 2010 roku mamy nasz pierwszy własny projekt banku mocy.Dzięki temu zdobyliśmy wiele pochwał klientów i sprzedaży.Dlatego poszerzamy naszą fabrykę.

 

Na początku 2013 roku do naszej linii produktów dodaliśmy słuchawki Bluetooth i ładowanie bezprzewodowe.

 

Od początku 2018 roku każdego miesiąca wprowadzamy co najmniej 3 nowe produkty dla wszystkich naszych klientów, aby rozszerzyć działalność i zwiększyć wielkość sprzedaży.

SoKe Electronic Co.,Ltd SoKe Electronic Co.,Ltd SoKe Electronic Co.,Ltd SoKe Electronic Co.,Ltd SoKe Electronic Co.,Ltd SoKe Electronic Co.,Ltd SoKe Electronic Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : SOKOYE

Ilość pracowników : 150~200

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd Certyfikaty Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd Certyfikaty Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd Certyfikaty Chiny SoKe Electronic Co.,Ltd Certyfikaty